Müşteri Hizmetleri
  • rsm
  • rsm

Kargo & İade

Siparişlerim ne zaman teslim edilecek?
Sevimlievim.com, sitesinden alışveriş yapan ziyaretçilerin güvenliğini öncelikli olup, sipariş verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadır. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikli olarak siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler tedarik sürecini aşıp, kargoya teslim edildikten sonra en erken 1 iş günü, ortalama 3 iş günü içinde size ulaştırılacaktır.

Hafta sonu siparişlerim?
Hafta içi hergün saat 18:00'e kadar verilen siparişler ödeme/fatura bilgilerinde sorun olmadığı taktirde en geç bir gün içinde kargoya verilir. Haftasonu Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Adres Bilgileri
Siparişlerinizi size hızlı bir şekilde ulaştırabilmemiz için adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazmalısınız.

Sipariş ile ilgili hatalar
Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol etmenizi önemle hatırlatırız. Renk, model, marka yanlışlığı ve Herhangi bir eksiklik ya da hatalı ürün olduğu durumlarda kargo görevlisine tutanak tutturmanızı ve bizimle irtibata geçmenizi önemle rica ederiz. Kargo tesliminden sonra tarafımıza bildirilecek nakliye hatalarında sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Kargo Ücretleri Hakkında
Siparişlerinizi MNG kargo ile tarafınıza ulaştırıyoruz.


GARANTİ ŞARTLARI
Sevimlievim.com'dan aldığınız ürünler, Üretici/İthalatçı firmaların garantisi altında olup, Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek hatalı ürünler, Üretici/İthalatçı firmanın garanti kapsamında yenisi ile değiştirilecektir. Teknik servisin vereceği rapor doğrultusunda Kulanım hatasından kaynaklı iade veya değişimler ücrete tabidir.

İade süresi
Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde iade edebilirsiniz. İade şartları
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması için gerekli şartlar aşağıda listelenmiştir. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
* Ürünün faturası,
* İade etmeden önce, firmaya e-mail ile iade bilgisi
* 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi, bankanız çalışma şekline göre değişebilir . Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

İade şekli
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi e-mail ile tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Ürün iadesi ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen söz konusu iade ürünü/ürünleri orjinal ambalaj ve aksesuarlarıyla kargoda hasar görmeyecek şekilde paketleyerek kargo ile tarafımıza gönderiniz.

Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. İade durumunda Kargo ücretleri gönderen tarafa aittir. ***

Karşı ödemeli gönderimler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun olması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

*** Hatasız ve eksiksiz ürün gönderimlerinde, kullanıcın isteğine bağlı yapılan iade ve değişimlerlerde, gidiş ve geliş olarak her iki kargo ücreti de kullanıcıya aittir. Yine bu koşullarda para iadesi talebinde, kargo ücretleri miktardan düşülüp, kalan miktar kullanıcının hesabına aktarılacaktır.Kendinden doğmayan bu değişiklik talebinden sevimlievim.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Ürün görselleri
Seçmiş olduğunuz ürünlerin görselleri, kullandığınız tarayıcı(browser)’a göre, bilgisayarınızın ekran kartı ve monitör renk seçeneklerinize göre ton değişikliği gösterebilir. Ürün fotoğrafın çekildiği koşullarda, parlaklık/matlık durumları da aynı ölçüde değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden, Ürünün marka/modeli, sipariş edilen marka/model ile örtüştüğü sürece, sevimlievim.com ve pehlivan ticaret, görsellerden oluşabilecek hiçbir hatadan sorumlu değildir.

Çalıştığımız ve sektörün öncüleri olan firmalarımızın ürünleri, paketleri, içerikleri ve kaliteleri Türkiye genelinde standart olup, kesinlikle kalite farkı oluşmamaktadır. SevimliEvim.com’un ürünlerin içeriğine müdahalesi hiçbir şekilde söz konusu değildir.

Günün Fırsatı

Avantajlar

baibianpijian.com
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.
E-Bülten Aboneliği
E-posta:
Site Haritası | Kargo & İade | Gizlilik Bildirisi | Kullanım Şartları
Canlı Destek